Блог — Мальдіви – оновлені правила в’їзду і перебування!
19 Жов 2020
Мальдіви – оновлені правила в’їзду і перебування!

Вийшов новий циркуляр (офіційний документ 👉 https://bit.ly/3nWcby2) урядової організації Мальдів Maldives Civil Aviation Authority Republic of Maldives від 14.10.2020, що вступає в силу з 15 жовтня і замінює собою попередній документ від 10 вересня 2020.

 1. З 15.10.2020 всім прибуваючим на Мальдівські острови старше 1 року, в обов’язковому порядку необхідно надати сертифікат негативного ПЛР-тесту на COVID-19 на англійській мові в роздрукованому та електронному вигляді! ПЛР – тест повинен бути зроблений не раніше ніж за 96 годин до 1-го порту посадки!
 2. Однією з найважливіших умов перебування, є заповнення Декларації Здоров’я (Traveller Health Declaration), яку необхідно двічі заповнити онлайн!
 3. Перед прильотом (Arrival) в Мальдівську Республіку, але не раніше ніж за 24 години до прильоту (QR-код необхідно показати при посадці в літак)
 4. Перед вильотом (Departure) з Мальдівської Республіки, але не раніше ніж за 24 години до вильоту (QR-код необхідно показати при проходженні митниці)
 5. При заповненні декларації, зверніть увагу, що потрібно прикріпити фото і результат ПЛР-тесту на COVID-19 !!! https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create
 6. Якщо туристам на зворотному шляху необхідно мати при собі негативний ПЛР – тест, то про це треба повідомляти заздалегідь. ПЛР – тест для зворотного вильоту турист може зробити в готелі свого відпочинку за додаткову плату, який в подальшому також необхідно прикріпити в Traveller Health Declaration на зворотному вильоті (Departure) з Мальдівської Республіки!

Важливо! ПЛР – тест повинен містити наступну обов’язкову інформацію:

 • Ім’я пасажира як в закордонному паспорті;
 • Номер паспорта;
 • Повна назва та адреса лабораторії;
 • Тип тесту;
 • Дата здачі тесту;
 • Результат
 1. Міністерство Туризму Мальдівської Республіки (MOT) 31.08.2020 офіційно анонсувало можливість комбінованого розміщення туристів при дотриманні наступних умов:
 2. Комбіноване розміщення можливо в більш ніж в двох готелях
 3. За 2 дні до дати переїзду курорт запитує у MOT дозвіл на переміщення туристів;
 4. Переміщення туристів можливо тільки після отримання дозволу на переїзд від MOT;
 5. «Split stay» можливий тільки в готелях, в яких не було виявлено підтверджених випадків зараження COVID-19 за останні 28 днів;
 6. Туристам, які знаходяться на ізоляції, карантині, мають високу температуру або симптоми захворювань органів дихальної системи, що не дозволяється покинути курорт перебування;
 7. Вашій увазі нові правила перельоту і провезення ручної поклажі на трансфер – «гідролітак», що надається авіакомпанією «Trans Maldivian Airways».
 8. У стійок реєстрації на гідролітак, пасажира зустріне представник ТМА і допоможе пройти реєстрацію і здати багаж, який не повинен перевищує 20 кг. на 1 людину і зважити ручну поклажу, яка не може перевищувати 3 кг. на 1 людину;
 9. При перевазі ручної поклажі неможливо доплатити за надмірну вагу, перевага ручної поклажі необхідно перекласти в багаж або в сумку, яку туристам надасть Trans Maldivian Airways. У разі загального переваги, частина багажу може бути відправлена ​​на резорт додатковим рейсом протягом дня. Сума доплати за надмірну вагу багажу становить 5 $ + taxes за 1 кг.
 10. P.S. Станом з 16.10.2020, Мальдіви входять в список країн зеленої 🟢 зони, після повернення з яких ПЛР тестування або самоізоляція не буде потрібно (МОЗ України)!
 11. Тестування при вильоті з України на Мальдіви залишається! А здача ПЛР тестів і самоізоляція по поверненню вже не потрібна!
 12. Пропонуємо своїм клієнтам Мальдіви 🇲🇻!

Перегляньте на нашому сайті, усі доступні пропозиції або скористайтесь нашим інтерактивним пошуком турів і підберіть актуальний відпочинок для вас!

Замов консультацію на підбір туру!
Довіртесь професіоналам! Ми допоможемо вам вибрати тур вашої мрії. Просто залиште нам ваші контакти і ми знайдемо кращий тур для вас і вашої родини.
Замовити Консультацію

Швидкий підбір туру

Ім’я

Телефон

Куди летимо?

Ім’я

Телефон

Швидкий підбір туру

Ім’я

Телефон

Куди летимо?

Отримати консультацію по готелю

Мальдіви – оновлені правила в’їзду і перебування!

Не соромтесь зв’язатись з нами, ми з радістю перетелефонуємо та відповимо на всі Ваші питання

Ім’я

Телефон