Головна — Гарячі тури
найкращі пропозиції
Гарячі тури


“Гарячий” тур? Що це?

«Гарячі» тури (путівки) – це тури, які з’являються за 1-3 дні до початку туру. Деякі вважають, що «гарячі» тури є завжди, і для того, щоб купити тур дешево, потрібно просто прийти в агентство за 1-2 дні до вильоту, і купити путівку. На жаль, це не зовсім так.

Формуванням туру займається тільки туроператор, а агентство реалізує вже готовий турпродукт. Саме туроператор укладає договори з авіакомпанією, готелем, приймаючою стороною і страховою компанією.
Туроператор вже викупив блоки місць в літаках і готелях на сезон вперед і сформував ціни на тури.
Якщо до дати вильоту залишається зовсім мало часу, а місць в літаку на конкретну дату ще досить, туроператор починає знижувати ціни, і тоді з’являються спецпропозиції.
Якщо ж покупець слабо відреагував на зниження цін на тур, ціна продовжує падати і може дійти до «палаючого» рівня. Однак для туроператора зниження цін до «гарячих» турів – це крайній захід, до якої він вдається лише в рідкісних випадках. Адже, туроператор знижуючи ціну на тур до вартості авіаперельоту, зазнає збитків.
Не варто чекати сильного зниження цін на популярні дати (свята, канікули, «оксамитовий сезон»). Якщо Ви налаштовані полетіти саме в ці дні, краще придбати путівку заздалегідь.

У чому специфіка «гарячих» турів?

Особливість «гарячих» турів полягає в тому, що до моменту появи спецпропозицій не у всіх готелях залишаються місця. Тому, якщо Ви налаштовані відпочити в конкретному готелі, краще подбати про придбання туру заздалегідь. Як правило, найкращі готелі в поєднанні «ціна-якість» розкуповуються в першу чергу.
Також слід пам’ятати, що якщо ви розраховуєте з’їздити в шикарний готель 5 *, вартість якого в рази перевищує вартість авіаперельоту, то “гарячий тур” в цей самий готель буде не таким вже й гарячим, тому що знижена вартість на авіапереліт буде “краплею в морі” по відношенню до повної ціні туру.
По-справжньому «гарячі тури» розкуповуються дуже швидко, тому, якщо тур дійсно «гарячий», важливо встигнути його забронювати.

В який час найбільш вірогідні «гарячі» тури?

Це можуть бути тури в період низького сезону, перед святами або вже після них, в періоди несприятливих метеорологічних умов і т.п. Наприклад, тури на Новий Рік, як відомо, коштують набагато дорожче, ніж в звичайні дати. Але, якщо Ви підете на відпочинок на початку грудня або наприкінці січня, у Вас є шанс значно заощадити гроші, тому як ці дати не користуються попитом у туристів.

Підсумовуючи все вищесказане, можемо порадити вам бронювати тури заздалегідь, якщо ви звикли до комфорту, летите сім’єю або з дітьми. Якщо ж ви «відчайдушні» мандрівники, готові відправиться в шлях в будь-яку хвилину і в будь-який запропонований готель, то «гарячі тури» – відмінна можливість заощадити на відпочинку і отримати незабутні враження!

Замов консультацію на підбір туру!
Довіртесь професіоналам! Ми допоможемо вам вибрати тур вашої мрії. Просто залиште нам ваші контакти і ми знайдемо кращий тур для вас і вашої родини.
Замовити Консультацію

Швидкий підбір туру

Ім’я

Телефон

Куди летимо?

Ім’я

Телефон

Швидкий підбір туру

Ім’я

Телефон

Куди летимо?

Отримати консультацію по готелю

Гарячі тури

Не соромтесь зв’язатись з нами, ми з радістью перетелефонуємо та відповимо на всі Ваші питання

Ім’я

Телефон