Блог — ОАЕ: Зміни до правил в’їзду
19 Жов 2020
ОАЕ: Зміни до правил в’їзду

Інформуємо вас про те, що влада ОАЕ внесла наступні зміни до правил в’їзду в країну:

 1. Усі пасажири, котрі приїжджають в Дубай як туристи, повинні мати дійсний зворотній квиток. Пасажирам без зворотнього квитка буде відмовлено у в’їзді в ОАЕ!
 2.  Усі пасажири повинні пред’явити до вильоту, на реєстрації рейсу, роздрукований негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, виданий англійською мовою (правило не поширюється тільки на громадян ОАЕ).
 3. ПЛР-тест дозволено проходити в будь-якій лабораторії країни вильоту, затвердженої на місцевому рівні для проведення тестів на коронавірус. Реєстрація на порталі Screening Purehealth (https://screening.purehealth.ae/application) не є обов’язковою.
 4. Термін дії тесту складає 96 годин з дати його проведення, а не дати видачі результату лабораторією!
 5. Оригінал документа з мокрою печаткою не вимагається.
 6. Результати експрес-тестів на COVID-19 не приймаються!
 7. Діти у віці до 12 років і пасажири з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню.
 8. Пасажири з України прибуваючи в Дубай в обов’язковому порядку проходять додатковий безкоштовний тест після прибуття в аеропорту DXB.
 9. Для реєстрації за місцем знаходження в ОАЕ, а також для отримання результату повторного тесту (як правило, протягом 6-12 годин), необхідно завантажити мобільний додаток COVID19 DXB Smart з Apple App Store (https://apps.apple.com/…/covid19-dxb-smart…/id1504818399) або з Google Play Store (https://play.google.com/store/apps/details)
 10. До отримання результату тесту рекомендується не залишати своє місцеперебування і уникати знаходження в людних місцях.
 11. Перед вильотом потрібно заповнити обов’язкову форму (https://www.flydubai.com/…/COVID-19-undertaking-form)… і віддати її після прибуття в Дубай.
 12. Форму декларації про стан здоров’я більше не потрібно заповнювати.

Перегляньте на нашому сайті, усі доступні пропозиції або скористайтесь нашим інтерактивним пошуком турів і підберіть актуальний відпочинок для вас!

Замов консультацію на підбір туру!
Довіртесь професіоналам! Ми допоможемо вам вибрати тур вашої мрії. Просто залиште нам ваші контакти і ми знайдемо кращий тур для вас і вашої родини.
Замовити Консультацію

Швидкий підбір туру

Ім’я

Телефон

Куди летимо?

Ім’я

Телефон

Швидкий підбір туру

Ім’я

Телефон

Куди летимо?

Отримати консультацію по готелю

ОАЕ: Зміни до правил в’їзду

Не соромтесь зв’язатись з нами, ми з радістю перетелефонуємо та відповимо на всі Ваші питання

Ім’я

Телефон