Блог — Що можна брати з собою у ручну поклажу
22 Вер 2020
Що можна брати з собою у ручну поклажу

Не впевненні, що можна брати з собою у ручну поклажу? Нижче наводимо короткий огляд загальних правил, щоб полегшити проходження служби безпеки.

Рідини

Варто бути особливо уважним щодо рідин. Усупереч розхожій думці, рідинами вважаються не лише вода та інші напої, але й всі інші речі у рідкій формі, наприклад, дезодорант, парфуми, креми, лосьйони тощо.

Усі рідини, які можна взяти на борт літака, не повинні перевищувати 100 мл на контейнер, що означає, що ви можете взяти з собою роликовий дезодорант чи зволожуючий крем об’ємом 50 мл. Усі рідини разом повинні вміститися в прозорий пакет із застібкою об’ємом не більше літра.

Якщо у вас немає такого пакету, ви можете придбати його в аеропорту і скласти в нього особисті речі до проходження служби безпеки. Доречно покласти пакет із рідинами поверх ручної поклажі, оскільки під час проходження сканера його доведеться покласти в окремий контейнер.

Засоби особистого догляду

Усі рідкі засоби потрібно покласти в пакет із застібкою, як описано вище, а тверді засоби, такі як косметика (наприклад, пудрениця), можна залишити у косметичці. Зауважте, що навіть туш вважається рідиною.

Їжа

У ручну поклажу дозволяється брати продукти харчування, однак потрібно пам’ятати, що всі напої вважаються рідинами і повинні бути упаковані з урахуванням обмежень для рідин (100 мл на ємність, все має бути складено у прозорий пакет із застібкою).

Зазвичай на борт літака дозволяється також брати бутерброди та інші закуски, однак це питання варто перевірити в авіакомпанії, оскільки правила можуть відрізнятися.

Особливі випадки

Існують певні винятки щодо дозволеного об’єму рідини, серед них дитяче харчування, особливі дієтичних продукти тощо, чий об’єм часто перевищує 100 мл. Вони також мають пройти перевірку службою безпеки і дозволяються лише в обсязі, необхідному для перельоту.

Ліки

У ручній поклажі можна перевозити ліки, на які не поширюються обмеження щодо рідин, навіть якщо вони у рідкій формі. Однак якщо ви берете на борт ліки, особливо у рідкій формі об’ємом більше 100 мл, радимо взяти з собою рецепт на випадок, якщо служба безпеки захоче їх перевірити.

Також варто перевірити, чи не потрібна вам додаткова документація для ваших ліків, наприклад, супровідний лист чи паспорт на ліки.

Цигарки

У ручну поклажу можна брати цигарки, однак дізнайтеся заздалегідь, скільки цигарок ви можете ввозити у країну прибуття. При цьому якщо ви візьмете кількість, необхідну лише для вашої поїздки, проблем виникнути не повинно. Зауважте, що вам дозволяється брати лише одну запальничку на особу, при цьому її потрібно тримати при собі, а не ховати у ручну поклажу, оскільки існує небезпека займання.

Електронні сигарети

У ручній поклажі дозволяється перевозити електронні сигарети, однак проносити на борт нікотинові картриджі зі значком небезпеки заборонено. При цьому дозволяється брати рідини для електронних сигарет об’ємом до 100 мл, які потрібно покласти до інших рідин у пластиковий пакет із застібкою.

Замов консультацію на підбір туру!
Довіртесь професіоналам! Ми допоможемо вам вибрати тур вашої мрії. Просто залиште нам ваші контакти і ми знайдемо кращий тур для вас і вашої родини.
Замовити Консультацію

Швидкий підбір туру

Ім’я

Телефон

Куди летимо?

Ім’я

Телефон

Швидкий підбір туру

Ім’я

Телефон

Куди летимо?

Отримати консультацію по готелю

Що можна брати з собою у ручну поклажу

Не соромтесь зв’язатись з нами, ми з радістю перетелефонуємо та відповимо на всі Ваші питання

Ім’я

Телефон